Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

O firmě

Jsme česká firma založená na úctě k tradicím, rodině a přírodě. Již od našeho vzniku 17. 6. 2013 jsme se rozhodli pomáhat všem lidem, kteří vyznávají stejné hodnoty a věnují se chovatelství nebo jiné obdobné činnosti.

Začali jsme výrobou elektronických pomůcek pro chovatelské potřeby, ale i pro průmyslové využití. Dali jsme si za cíl, aby výrobky pomáhali druhým lidem a usnadnili jim jejich práci na maximum. Že jsme ve své vizi uspěli, dokazuje náš postupný úspěch a růst v oboru.

V současnosti se zabýváme hlavně výrobou automatických chovatelských potřeb pro péči o slepice a jiné užitkové ptactvo. V Česku je o chov drůbeže stále větší zájem a my se tento trend snažíme všemožně podporovat. Nejen nabídkou automatického zavírání kurníků nebo dávkovačů krmení, ale i informovaností veřejnosti a moderních technologických možnostech, které chovatelům jejich práci zpříjemní.

Kdo jsme? Ve firmě pracujeme tři. Pan ředitel a dva zaměstnanci. Seznamte se s námi na níže přiložené fotografii. Vlevo stojí paní P. Plavcová, která dohlíží na naši administrativu a bezproblémovou expedici. Pan ředitel M. Hrubec je hlavním vývojářem. To on vymýšlí všechny ty vymoženosti a poté přiloží ruku k dílu a spolu s paní J. Hrubcovou se starají o veškerou výrobu. Svoji práci milujeme a děláme ji stále s neutuchajícím nadšením. 

O firmě

Galerie produktů

 

Odesíláme 2x týdně Zboží skladem expedujeme v pondělí a ve středu

Množstevní slevy Při nákupu více kusů vám nabídneme slevu

Doprava  Zboží zasíláme ověřenými dodavateli s dodáním do druhého dne